Gün Lokasyon Açıklama Fotoğraf
1 Bodrum Bodrum mavi tur programımız ilk gün saat 14.00 - 16.00 arası tekne girişi ve bilgilendirme ile başlamaktadır. Akabinde kiralık teknemiz Bodrum Limanı'ndan hareket etmektedir.
1 Karaada Yüzme molası, akşam yemeği ve geceleme için ilk durağımız Karaada olacaktır.
2 Knidos Kahvaltıdan sonra antik kent Knidos'a yüzme molası ve öğle yemeği için hareket edilir. Kinidos, Milattan önce 4. yızyıla ait surların kalıntılarının bulunduğu, yüzyıllar içinde bir çok uygarlığa ev sahipliği etmiş, mavi yolculuk turlarının en özel demirleme yerleri arasında yer almaktadır. Özel tekne kiralama hizmeti alan misafirlerimize Knidos Antik Kentini gezmek için 3 - 4 saatlerini ayırarak ziyarette bulunmalarını öneririz.
2 Palamutbükü Akşam yemeği ve geceleme Palamutbükü'nde olacaktır.
3 Datça Kahvaltıdan sonra Datça Limanına geçilir.
3 Akvaryum Koyu (Datça) Tekne de varsa eksiklerin tamamlanmasının ardından Akvaryum Koyu'nda yüzme molası ve öğle yemeği verilir.
3 Aktur Akşam yemeği ve geceleme için Aktur'a demir atılır.
4 Kocabahçe Kahvaltıdan sonra yüzme molası ve öğle yemeği için Kocabahçe Koyu'na yola çıkılır.
4 Dirsek Bükü Akşam yemeği ve geceleme Dirsekbükü'nde olacaktır.
5 Bozburun Kahvaltı sonrası Bozburun'a hareket edilir.
5 Ada Boğazı Yüzme molası ve öğle yemeği Adaboğazı'ndadır.
5 Tavşanbükü Akşam yemeği ve geceleme için Tavşanbükü'ne demir atılır.
6 Oğlan Boğuldu Kahvaltı sonrası Oğlanboğuldu'da yüzme molası verilir. Oğlanboğuldu koyu mavi yolculuk gezginleri tarafından tekne kiralama yapılarak görülmesi gereken ilk 20 koy listesine birçok defa girmiştir.
6 Bozukkale Ardından öğle yemeği için Bozukkale'ye hareket ediyoruz.
6 Serçe Akşam yemeği ve geceleme Serçe'de yapılacaktır
7 Kadırga & Kumlubük (Marmaris) Kahvaltı sonrası yüzme molası için Kadırga'ya geçilir. Ardından Kumlubük'te öğle yemeği ve yüzme molası için demir atılır.
7 Cennet Adası (Marmaris) Akşam yemeği ve geceleme Cennet Adası'ndadır. Marmaris Limanının hemen karşısında yer alan Cennet adası özellikle gulet kiralama yaparak mavi yolculuk tatilini gerçekleştiren misafirlerimizin son durağı olmaktadır.
8 Marmaris Son sabah demir almadan önce veya seyir halinde yapılan kahvaltı sonrası teknemiz mavi tur programını tamamlayarak Marmaris Limanına yanaşır. Saat 9.30 - 10.00 arası Marmaris Limanı'nda ekibimize veda ederek unutulmaz anılarla tekneden ayrılış yapılır.