Bozburun
Bozburun - Hisarönü Körfezi - Bozburun
Bozburun - Rodos - Simi - Hisarönü Körfezi - Bozburun

Bozburun, balıkçılar, gulet imalatçıları ve gulet işletmecilerinin yoğun yaşadığı beldedir. Su Ürünleri Kooperatifinin işlettiği, 50 yat kapasiteli bir limana sahiptir ayrıca sahil boyu uzanan yanaşma yerleriyle kapasite 150 ye ulaşmaktadır. Tekne kiralama hizmeti alıp Bozburun limanında 1 akşamlarını geçirmek isteyen mavi yolculuk tutkunları için Bozburun limanı, keyifli yürüyüşlerin yapılacağı, küçük hediyelik eşyaların satın alınacağı huzurlu bir kasabadır. Balık restoranları ile ünlü Bozburun ’da sağlık ocağı, jandarma karakolu, gümrük, eczane ve birkaç ATM vardır. Limana çok yakın marketlerin de bulunduğu beldede ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz seçenekler mevcuttur. Limanda elektrik, su bağlantısı yanı sıra yakıt, blok buz ve tüp bulunur.

Tekne kiralama yaparak mavi tur tatili planlayan misafirlerimizin  defalarca tecrübe ettiği Hisarönü Körfezi rotasının başlangıç ve bitiş limanıdır Bozburun.

Marmaris’e karayoluyla 50 km uzaklıkta olan beldeye yakın hava ulaşımı 150 km mesafedeki Dalaman Havaalanından sağlanmaktadır. Marmaris’e düzenli dolmuş seferleri yapılan belde de araç kiralama firması da bulunmaktadır.